Vaši lični podaci će se koristiti za podržavanje vašeg iskustva na ovoj veb stranici, za upravljanje pristupom vašem nalogu, kao i za druge svrhe opisane na našoj stranici politika privatnosti.

Burra Body Milk

BURЯA Body Milk е наменет за комплетна нега и заштита на нормална до сува кожа.

Формулиран врз база на:

 • ши путер
 • путер од какао
 • арганово масло
 • сквалан 
 • бадемово масло

Oбновува хидролипидниот филм на површината на кожата, ја подобрува нејзината структура и изглед, а кожата станува мазна, нежна и еластична. 

 • За секојдневна нега и регенерација на кожата
 • Долготрајно го зголемува степенот на хидратација
 • Богата кремаста текстура, брзо се апсорбира и не остава масна трага
 • Моментално предизвикува пријатно чувство на кожата
 • Може да се користи и за нега на кожа после сончање
 • Без парабен
Врати се на врвот