Vaši lični podaci će se koristiti za podržavanje vašeg iskustva na ovoj veb stranici, za upravljanje pristupom vašem nalogu, kao i za druge svrhe opisane na našoj stranici politika privatnosti.

Burra Pure Active Care Мицеларен лосион

BURЯA Pure Active Care Мицеларниот лосион е идеално средство за темелно и нежно отстранување на шминката и чистење на лицето.

Во својот состав содржи алое вера и екстракт од краставица кои ја хидрираат и освежуваат кожата, додека хамамелисот дејствува смирувачки, локално, на местото на нанесување. 

Благодарение на активните состојки на оваа формулација, кожата на лицето е исчистена, хидрирана и освежена, без иритации.

  • Брзо, сигурно и едноставно ја чисти кожата на лицето
  • Ефикасно ја отстранува шминката
  • Не е потребно да се испира и не остава масна трага
  • Тестиран врз чувствителното подрачје околу очите
  • Без парфеми, погоден и за чувствителна кожа

BURЯA Pure Active Care Мицеларниот лосион е идеално средство за темелно и нежно отстранување на шминката и чистење на лицето.

Врати се на врвот