Vaši lični podaci će se koristiti za podržavanje vašeg iskustva na ovoj veb stranici, za upravljanje pristupom vašem nalogu, kao i za druge svrhe opisane na našoj stranici politika privatnosti.

Dr Plant антибактериски сапун алое вера 500ml и 1000ml

Dr Plant антибактерискиот течен сапун со додаток од екстракт на Алое вера е неутрален сапун кој темелно чисти, истовремено ја негува кожата и ја чува нејзината природна влажност. 

Алое верата дејствува како природен антисептик и многу ефикасно средство за ревитализација. 

Може да се користи за секојдневно миење на кожата на телото и лицето. Не ја суши кожата. Погоден за целото семејство.

Врати се на врвот